Nejhorší věznice na světě?

0
69

Jaká je nejhorší věznice na světě?

Na světě je mnoho věznice které patří k nejhorším na světě. Dnes si řekne o jedné která se jmenuje BLACK DOLPHIN.
Po celém světě se nacházejí nápravná zařízení, o nichž se českým trestancům nezdálo v těch nejhorších, ale naopak ani v těch nejkrásnějších snech. Zatímco třeba na Filipínách se na sebe vězni mačkají při nulových hygienických podmínkách, spí jich až 6 na jednom metru čtverečním a je možné že se ani nedožijete rána.Zato třeba ve Španělsku si mohou trest odpykávat se svojí rodinou v celách, které připomínají luxusní byt. Podívejme se tedy na nejhorší věznice v Rusku.

Věznice si název BLACK DOPLHIN (který nese název po jediném vězni který kdy uspěl s odvoláním a zrušením trestu) vysloužilo také díky symbolu fonty na dvoře. Která nese ikonický název.

Hledat tu můžete jen ty nejtěžší zločince, mezi kterými nechybí pedofilové, kanibalové nebo teroristi. V komplexu se celkově nachází 700 vězňů, kteří mají dohromady na svědomí 3500 lidských životů. Vězni jsou neustále pod dozorem kamer, mají nulový pohyb bez dozoru. Stráže chodí se samopaly a eskortují jednoho vězně klidně i v šesti mužích. Vězni musí při jakémkoliv přesunu chodit ohnutí vpřed s rukama spoutanýma za zády. Pokud se odehrává přesun mezi dvěma budovami, tak mají vězni i zavázané oči, aby nebyli schopni se orientovat v komplexu budov. Během dne nesmí sedět na posteli ani ležet a mají 90 minut, kdy jsou transportováni do velké klece, po které se mohou procházet. Z vězení nikdy nikdo neuprchl a jedinou cestou ven tak zůstává hřbitov, který se nachází hned vedle.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno