Harry a Meghan mají chlapečka!

0
54

Vévodkyně začala rodit v pondělí ráno, podle oficiálního sdělení královské rodiny byl po jejím boku i princ Harry. Jméno pro chlapečka zatím nemají vybrané. Potomek je jako kandidát na trůn sedmý v pořadí. Manželé oznámili očekávání prvního dítěte v polovině října při návštěvě Austrálie a Nového Zélandu.

Manželka britského prince Harryho Meghan porodila v 5:26 hodin ráno tamního času prvního potomka. Jméno chlapečka zatím není známo. 

Britská média již několik dní spekulovala o tom, že sedmatřicetiletá Meghan dítě přenáší a lékaři chtějí porod vyvolat uměle. Vévodkyně ze Sussexu začala nad ránem pociťovat porodní bolesti a její manžel byl od té chvíle po jejím boku, uvedl královský palác.

Informaci o pohlaví prvního dítěte oznámili vévodové na svém Instagramu. Chlapeček váží 3,26 kilogramu. „Je to kluk! Jejich královské výsosti vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou přešťastní, že mohou oznámit narození dítěte,“ znělo oficiální prohlášení královského páru. 

„Jsem nadšený, že můžu oznámit, že máme s Meghan chlapečka, moc zdravého chlapečka. Mamince i dítěti se daří skvěle. Byl to naprosto úžasný zážitek, který jsem si ani nedokázal představit,“ řekl princ Harry médiím bezprostředně po oficiálním oznámení narození dítěte. 

Jméno pro chlapce zatím vévodové nevybrali, novinářům ale slíbili, že první fotky ukážou médiím ve středu. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno