Chcete se nechat tetovat? Tohle by jste měli vedět!

0
70

Nechat se dát tetovat je jako mít svatbu. Když si vyberete správně budete spokojeni a šťastni, pokud si vyberete špatně, budete toho litovat do konce svého života.

Budete si muset vyjednat schůzku
Zatímco v některých studiích jsou veřejné návštěvy vítány, u některých opravdu dobrých umělců si budete muset počkat měsíce, možná roky. Pokud chcete aby tetování vypadalo opravdu hezky počkejte si na umělce! U velkých umělců zaplatíte více peněz ale zase je to tetování na celý život, a člověk by neměl na tom šetřit.

Poraďte se se svým dermatologem
Poraďte se se svým dermatologem. Reakce na tetování není častá, avšak v malém procentu případu se vyskytnu alergické reakce nebo kožní onemocnění. Často se vytváří alergie na červené barvivo, takže pokud je to barva kterou by jste chtěla použít, poraďte se se svým dermatologem. Ale pokud jste dříve měla alergické reakce na barvení vlasů, šperky či jiné věci, je tu pravděpodobnost že něco takového se u vás vyskytne!

Vyberte si ten správný motiv
Pokud najdete umělce, který má opravdu hezký styl tetování a chtěla by jste se u něj tetovat, oslovte ho a požádejte ho o konzultaci, každý tetovací salon má spousty návrhy a jiné styly. Pokud jste si již vybrala, popřemýšlejte jestli opravdu je to to pravé, nebo by chtělo nějaké drobné změny.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno